İletişim

Mağaza Bilgilerimiz

Adres:

Ak Tekstil Empirme San. ve Tic. Ltd. Şti.
Gençosman Mahallesi Doğanbey Caddesi
Akçaylı Sok. No: 2 Kat: 2
Güngören - İstanbul - TÜRKİYE

Çalışma Saatleri: 09.00 - 18.00 Arası
Tel1 +90 (212) 508 07 37 Ak-tekstil
mobil1 +90 (532) 603 42 75
mail2muammeraksoz@gmail.com
mail2info@aktextile.com

bilgilendirmeBilgilendirme

Sipariş üzeri toptan imalat yapıldığı için ürün fiyatı sayfalarımızda yazamıyoruz. Önceden hazırlanmış stok ürünler olmaz bizde.

Email veya WhatsApp üzerinden bildireceğiniz ürün cinsi, özellikleri, sayısı, üzerinde uygulanacak olan baskı veya nakış görsel ve bilgileri ve göndereceğiniz görseller doğrultusunda maliyet belirleyerek en uygun fiyatlar yazılacaktır.

Sipariş miktarları;
Basic ve V yaka tişörtlerde tek renk kumaştan, bir çeşit baskı ve tek model ürün için asgari 120 adet, Oversize tişörtlerde 100 adet, polo yakalar'da tek renk kumaştan asgari 160 adet, sweatshirtlerde ise tek renk kumaş için en az 120 adet olmalı.. Perakende üretim ve satışımız yoktur. Baskılı tişört fiyatları; t-shirt kumaşı özellikleri, baskı renk sayısı, baskı büyüklüğü, baskının ürünün kaç yerinde uygulanacağı, imalat adeti, gibi farklı özelliklere bağlı olarak değişmektedir, O nedenle: fiyat almak için öncelikle düşündüğünüz baskıların görsellerini, mümkün ise tasarımını, değilse, ön, arka veya kolda ne isteniyorsa görsel ve basılacak adetleri bütün ayrıntılarını whatsapp üzerinden gönderip yazmalısınız.

Harita

Ak Tekstil © 2003

Toptan baskılı tişört ve sweatshirt üretim merkezi. Toptan tişört imalat - Güngören İstanbul