fawicon

Hakkımızda

AK TEKSTİL | TİŞÖRT - SWEATSHİRT İMALAT

Hoşgeldiniz,

Tişört İmalatında 30+ Yıllık Tecrübe

Firmamız 1992 yılında Ak Tekstil Empirme San ve Tic Ltd Şti. ismi ile kurulmuş olup 30 yılı aşkın süredir tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir.

Bu süre zarfında firmamızın odaklandığı başlıca faaliyet alanı tişört ve sweatshirt toptan üretimini gerçekleştirmek olmuştur. Müşterilerimizin talep ettikleri ürünleri bizlere sipariş vererek birinci kalite kumaş ve işçilik ile çok kısa süre içinde hazırlamaktayız. Yüksek oranda devam eden müşteri talepleri, aynı hız ve kalitede imalatını gerçekleştirme suretiyle firmamız kendine bu alanda saygın bir yer edinmiştir. Çağın modern teknolojileri ile gerçekleşen üretimimiz, yüksek kapasite ve çeşitliliği, sipariş verenlere tercih etme sebebi oluşturmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda verimli ve kaliteli üretim ve hizmet anlayışımız devam edecektir.

AK TEKSTİL TİŞÖRT VE SWEATHİRT İMLATI

Tişört Sweatshirt
Polo Yaka Tishirt
Polo Yaka Tişört
Baskili Tişört
poloyakatisort.net
Polo yaka Tişört imalatı
Tişört imalatı
Toptan Tişört İmalatı
Sosyal Sorumluluk

Hammaddenin temininden, ürünün müşteriye sevk edilmesine kadar üretimin tüm aşamalarında müşteri memnuniyeti ön planda tutulup, ekonomik ve güncel çözümler üretmek, ürünlerimizin kalitesinde lider olabilmek için sistem ve kalitemizi sürekli geliştirmek ve devamlılığını sağlamayı amaçlamaktayız.

1
İnsan Odaklı Çalışma

İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimser. Mesleki bilgi, yetkinlik ve yenilikçi bakış açılarının gelişmesi için, mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçları belirlenerek, plan dahilinde desteklenmektedir.

2
Doğal Kaynak Kullanımı

Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirir ve sürdürülebilir doğal kaynakkullanımını destekleyecek şekilde üretimini gerçekleştirir. Tüm değer zincirindeki standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlar.

3